שיפוץ טורבו
כללי

שיפוץ טורבו: החזרת הכוח למנוע

מנועי טורבו הפכו נפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות, הן ברכבים פרטיים והן ברכבים מסחריים. טכנולוגיה זו מעניקה יתרונות רבים, כגון שיפור בביצועים, צריכת דלק יעילה

קרא עוד »
בדיקת מגדש טורבו
כללי

בדיקת מגדש טורבו

מגדש טורבו הוא רכיב חיוני במנועי בעירה פנימית רבים, תורם משמעותית לכוח ולביצועים. עם זאת, כמו כל רכיב מכני, גם הוא עלול להתקלקל לאורך זמן.

קרא עוד »

שיפוץ כללי למנוע / אובראול כללי לכל סוגי הרכב

המנוע מסתתר מתחת מכסה המנוע, אבל נחשב לאחד החלקים החשובים ביותר ברכב המשפיע על חווית הנהיגה. אם הרכב נראה נהדר מבחוץ, אבל המנוע אינו מתוחזק בצורה הטובה ביותר, הרי חשוב לבצע שיפוץ כללי למנוע. כל הפרטים החשובים- בכתבה הבאה.

מה חשוב לדעת על אבחון בעיות במנוע

תקלה ברכב יכולה לקרות מסיבות שונות בין היתר בעיה במערכת מיזוג אוויר או תקלה במערכת מזרקים לדלק המכונים אינג'קטורים. אנשי מקצוע טובים לא יכולים להרגיש את המנוע ולדעת שיש בעיה ולכן יש חשיבות עליונה לבצע אבחון מקיף על מנת לאתר את הבעיה. אבחון יתבצע באמצעות מערכת דיאגנוסטיקה משוכללת וממוחשבת במטרה לפתור את הבעיה ובמידה ויש צורך שיפוץ המנוע יכלול גם החלפת ראש טיימינג, רצועה/שרשרת רינגים לאגרים חריטות לפי הוראות יצרן- הכל בהתאם לאבחון.

רק באמצעות פירוק של המנוע יהיה ניתן לאבחן את הבעיה בצורה הטובה ביותר ולגלות את התשובה- מה בדיוק הבעיה במנוע ואיזה חלק זקוק לשיפוץ. רק אנשי מקצוע מומחים בתחום יוכלו לגלות את הבעיה באמצעות הכלים העומדים לרשותם ולבצע את הבדיקה בצורה המקיפה ביותר על מנת שהשיפוץ של המנוע יהיה ברמה הגבוהה ביותר. פירוק לפני שיפוץ יכלול בין היתר פירוק של בוכנות ומשאבות וכן פירוק של צילינדרים.

מי קהל היעד של מנוע מיבוא

כאשר אתם זקוקים למנוע חדש, הרי מנוע מיבוא נחשב לבחירה מוצלחת. בחירת מנוע לרכב תכלול את כל הבדיקות הדרושות לתקינות המנוע, לרבות בדיקה של מזרק דלק המכונה אינגקטור. חברה מקצועית בתחום תעסוק בין היתר גם במכירת מנועים מיבוא מחו"ל וגם שיפוץ מנועים. קהל היעד של מנועים מיבוא יכולים להיות נהגים מקצועיים שכלי הרכב שלהם מהווה כלי עבודה חיוני ביותר וגם חובבי רכב שטח שזקוקים לשיפוץ המנוע שלהם. מגיעים אנשים שהרכב שלהם מלווה אותם שנים רבות והם לא מוכנים לוותר עליו אלא מעוניינים בשיפוץ המנוע.

מתי תדעו כי הרכב זקוק לשיפוץ?

אם אתם שומרים על הרכב שלכם בצורה טובה, הרי הדבר מאריך את חיי המנוע. אך במידה וסגנון הנהיגה שלכם מהיר יתר על המידה, הרי הדבר עשוי להשפיע על חיי המנוע וחלקים אחרים ברכב כגון טורבואים או גיר לרכב. כך למשל, נהיגה במצב בו מד חום המנוע מורה על התחממות חריגה עשויה לגרום להרס של המנוע. ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם להבין מתי הרכב שלכם זקוק לשיפוץ המנוע:

  • הרכב אינו מפסיק לעשן: מדובר על מצב או האגזוז פולט עשן שחור וסמיך.
  • לא מצליח לסחוב בעלייה.
  • צריכת הדלק קפצה.
  • רכב שעבר קילומטרז' גבוה.

מידה ואתם זקוקים לשיפוץ מנוע, הרי במקום מקצועי מחכים לכם מגוון מנועים לרכב וחלקי חילוף מקוריים אשר יאפשרו לכם לחוות חווית נסיעה אחרת לחלוטין. במסגרת הגעה למקום מקצועי תקבלו אחריות במסגרת השירות.

מה חשוב להביא בחשבון לפני בחירת מוסך בחולון?

מחפשים מוסך לרכב? במידה ואתם מתגוררים בחולון, הרי בחירת מוסך בחולון צריכה להתבסס על הפרמטרים הבאים:

  • ניסיון: חשוב ביותר להביא בחשבון את הניסיון של בעלי המקצוע במקום ולוודא כי יש להם ניסיון רב.
  • אחריות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא כי קיימת אחריות על הטיפול וכך תהיה לכם כתובת מתאימה לפנות אליה במידת הצורך.
  • מגוון טיפולים לרכב: יתרה מזאת, במקום מקצועי יתבצעו מגוון טיפולים כמו למשל שיפוץ אינג'קטורים.
  • מכשור מתקדם: יתרה מכך, במקום מקצועי יהיה ניתן למצוא מכשור מתקדם.

מה כדאי להביא בחשבון לפני טיפול לרכב?

רגע לפני טיפול לרכב, בייחוד לפני בחינת מנועים לרכב מיבוא חשוב ביותר להגיע ולבחון את ההיצע על מנת לבחור את המנוע המתאים ביותר לרכב שלכם. קביעת פגישה מקדימה עם הבעלים של המקום תאפשר לכם לבחון את המנועים השונים ואת חלקי החילוף וכך לקבל החלטה בהתאם.

 מה חשוב לדעת על שיפוץ כללי למנוע?

שיפוץ מנוע נחשב חיוני ביותר לצורך המשך נסיעה תקינה ולכן חשוב ביותר לא להתפשר במקרה של שיפוץ ולוודא כי מדובר אך ורק בחלקי חילוף מקוריים. מנוע משופץ באמצעות חלקי חילוף מקוריים יאפשר לכם ליהנות מחוויית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם וללא תקלות.

תוכן עניינים
מנועים לרכב בחולון
שיפוץ טורבו
כללי

שיפוץ טורבו: החזרת הכוח למנוע

מנועי טורבו הפכו נפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות, הן ברכבים פרטיים והן ברכבים מסחריים. טכנולוגיה זו מעניקה יתרונות רבים, כגון שיפור בביצועים, צריכת דלק יעילה

קרא עוד »
בדיקת מגדש טורבו
כללי

בדיקת מגדש טורבו

מגדש טורבו הוא רכיב חיוני במנועי בעירה פנימית רבים, תורם משמעותית לכוח ולביצועים. עם זאת, כמו כל רכיב מכני, גם הוא עלול להתקלקל לאורך זמן.

קרא עוד »
X

קבלו הצעת מחיר מיידית

דילוג לתוכן