טיפול לרכב

טיפול לרכב כולל בין היתר החלפה של שמנים ונוזלים כמו למשל שמן מנוע או נוזל בלמים, נוזל קירור ונוזל תיבת הילוכים. נוסף על זאת, במסגרת הטיפול מוחלפות גם מערכות מורכבות כמו למשל מערכת הטיימינג- כל הפרטים בכתבה לפניכם.

מהו טיפול תקופתי לרכב?

אחת לכמה זמן אתם נדרשים לבצע טיפול לרכב על מנת להמשיך את הנסיעה בצורה החלקה והטובה ביותר. למרות התפתחות התחבורה הציבורית, עדיין רבים עושים שימוש ברכב שלהם ולכן יש צורך בביצוע פעולות שונות על מנת לשמור על הרכב בצורה תקינה ביותר. טיפול יבטיח כי מומחים יבחנו את החלקים השונים ברכב על מנת שתהיה לכם האפשרות לנהוג בצורה הטובה ביותר וללא דאגות.

טיפול תקופתי לרכב הוא טיפול מונע לרכב ובמסגרתו נערכת בדיקה כללית למערכת הרכב. הטיפול מבוצע במטרה לשמור על תקינות הרכב במצב בטיחותי וכן למנוע נזק לחלקים השונים של הרכב. במסגרת הטיפול ניתן לשים את הדגש על בחינת חלקים שונים ומערכות הקשורות לבטיחות של הרכב, זאת במטרה להמשיך ולנסוע בבטיחות וללא בעיות למשך זמן רב. במסגרת הטיפול נבדקות מערכות שונות כמו למשל:

  • מערכת הבלמים.
  • רצועות המנוע והטיימינג.
  • תקינות הנורות.
  • תקינות המצבר.
  • תקינות הצמיגים.

מה כולל טיפול לרכב?

טיפול לרכב כולל בין היתר החלפה של שמנים ונוזלים כמו למשל שמן מנוע או נוזל בלמים וכן נוזל קירור ונוזל תיבת הילוכים. נוסף על כך, חלקי חילוף אשר להם בלאי סביר כמו למשל מצתים או מסננים כמו מסנן שמן או אוויר. מדובר על רכיבים חשובים ביותר ולכן חשוב ביותר לבחון אותם במסגרת טיפול תקופתי בשל העובדה כי הם נחוצים לתפקוד של הרכב. נציין כי הטיפול התקופתי מתבצע בפרקי זמן קבועים או מספר ק"מ בהתאם להגדרת יצרן הרכב. נציין כי כל יצרן מגדיר את היקף הטיפול בהתאם לנדרש- האם יש צורך בטיפול גדול או האם יש צורך בטיפול קטן.

  • טיפול קטן: הכוונה לטיפול ובו מחליפים את שמן המנוע ומסננים שונים.
  • טיפול בינוני: טיפול ובו מוחלפים גם חלקים ונוזלים בהם תדירות ההחלפה נמוכה יותר.
  • טיפול גדול: טיפול ובו מוחלפים חלקים שההחלפה שלהם מורכבת או שהם חלקים יקרים.

לפי מה נקבעת עלות הטיפול?

לגבי עלות הטיפול, עלות הטיפול נקבעת בהתאם לשעות העבודה הנחוצות וכן בתוספת של מחיר חלקי החילוף והנוזלים הנחוצים.

המחירים נקבעים לפי היבואן ולפי תעריף שעת העבודה בהתאם לחוק. חישוב זמן העבודה מוגדר לפי יצרני הרכב ולפיו מוסכים עובדים. נציין כי מחיר שעת עבודה ממוצעת נע בין 150- 220 שח ואילו במוסך מורשה בין 220- 350 שח.

כאשר תגיעו למקום איכותי, הרי תהיה בטוחים כי תקבלו את התוצאה הטובה ביותר. מוזמנים ליצור איתנו קשר לגבי עלות טיפול ואנו נדאג לתוצאה הטובה ביותר.

תוכן עניינים
טיפול לרכב
X

קבלו הצעת מחיר מיידית

דילוג לתוכן