אינג'קטורים

אינג'קטורים מספקים בעירה של הדלק למנוע באמצעות שסתומים אלקטרוניים הנפתחים ונסגרים. חידוש נדרש על מנת לנקות אותם מפיח ולמנוע מצב של סתימה ומהווה חלק נפרד ממה שיש לעשות במסגרת בדיקה תקופתית- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מהם אינג'קטורים?

אינג'קטורים  מספקים בעירה של הדלק למנוע באמצעות שסתומים אלקטרוניים הנפתחים ונסגרים. חידוש נדרש על מנת לנקות אותם מפיח ולמנוע מצב של סתימה ומהווה חלק נפרד ממה שיש לעשות במסגרת בדיקה תקופתית.

מה כולל החידוש?

חידוש אינג’קטורים (מזרקים)  נעשה במטרה לנקות אותם מפיח ולמנוע את הסתימה שלהם. החידוש הוא חלק בלתי נפרד במסגרת הדברים שיש לעשות במהלך בדיקה תקופתית. אחת הדרכים לבחון האם יש צורך בחידוש היא האם אתם מבחינים בפליטה של עשן סמיך או רעידות במנוע ותחושה כי הרכב מתקשה בעליות וכמובן הידלקות של נורה אדומה. נציין כי החידוש מתבצע כחלק מבדיקה מקיפה ובעקבותיה יש לבצע החלפה של רכיבים במשאבה של המזרקים כמו למשל: גומיות, אטמים ודסקיות.

במידה ויש צורך בחידוש, הרי חשוב ביותר למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר להם ניסיון רב בתחום. אצלנו תמצאו את השירות לרכבים אשר יכלול ניקוי מקצועי והרכבה מחדש תוך ביצוע בדיקות על מנת לוודא כי ההתקנה בוצעה בצורה הנכונה ביותר. השירות ניתן בין היתר לרכבי דיזל הנחשבים איכותיים וחסכוניים, אך במשך הזמן עשויות להתפתח בעיות המצריכות טיפולים.

מה כולל תהליך ניקוי אינג’קטורים?

הליך הניקוי כולל בין היתר פירוק של האינג’קטורים לרכיבים קטנים וכן ניקוי יסודי מפיח והרכבה מחדש בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם. מדובר על פעולה המחייבת להתבצע בצורה זהירה ביותר שכן חוסר הקפדה עשוי לגרום להגעה של חלקיקי פיח שנדבקו למזרקים ישר למנוע והדבר עשוי לגרום לבעיות קשות בנהיגה. ביצוע ניקוי אצל חברה מקצועית בתחום יעניק לכם שקט נפשי ויחסוך זמן רב.

הנה פירוט לגבי שלבים של ניקוי:

בדיקת תקינות באמצעות פולסים חשמליים.

בדיקת חלקי האטימה של המזרקים הכוללים בין היתר פילטר וקאפה.

בדיקת ספיקת המזרקים לחוד אשר יקבע את משך זמן הניקוי של כל מזרק בנפרד.

נציין כי הניקוי מתבצע באמבט אולטרא סוניק אשר מפרקת את הלכלוך אשר מצטבר בשל עבודת המנוע וכך ניתן לפתוח את המעברים בתוכו.

לאחר הניקוי מכנסים את המזרקים למתקן בדיקה אשר בוחן מספר פרמטרים:

עוצמת הזרם היוצא דרך המזרקים וכיצד משפיע השינוי בתדירות של עבודת השסתום.

הספיקה נעשית על ידי העברת תחנה במתקן תוך פעולת התזה של המזרקים לצורך מבחנה. בסיומה של הבדיקה מופק דוח אשר כולל את כל הממצאים. במידה ואתם צריכים לבצע הליך של ניקוי, אתם יכולים להיות רגועים ולהיות בטוחים כי אתם בידיים טובות ביותר וצוות מנוסה ידאג לרכב שלכם בצורה הטובה ביותר.

תוכן עניינים
מנוע לרכב
X

קבלו הצעת מחיר מיידית

דילוג לתוכן